< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Focus (Kodi 109402)     

Regjia: Glenn Ficarra, John Requa

Me Aktoret: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro, Gerald McRaney, B.D. Wong, Adrian Martinez, Laura Flannery, Stephanie Honore, Griff Furst, Dominic Fumusa, Candice Michele Barley, Don Yesso, Brennan Brown


Publikuesi: Warner Bros. Pictures


Zhanret: Komedi, Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 104 minuta


Data e Publikimit: 27/02/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Niki Spurxhoni, është një mashtrues jashtëzakonisht i kompletuar, i cili merr një artiste amatore mashtrimesh, Xhesin, nën krahun e tij. Niki dhe Xhesi përfshihen në një romancë bashkë, dhe meqë profesioni i Nikit ishte të gënjente dhe të mashtronte, ai kupton se mashtrimi dhe dashuria janë dy gjëra që nuk shkojnë bashkë. Ata ndahen për t’u parë sërish tre vite më vonë... Dhe gjërat bëhen rrëmujë.