< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Duplicity (Kodi 107812)     

Regjia: Tony Gilroy

Me Aktoret: Clive Owen, Julia Roberts, Tom Wilkinson, Paul Giamatti, Dan Daily, Lisa Roberts Gillan, David Shumbris, Rick Worthy, Oleg Shtefanko, Denis O'Hare,


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Romance, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 125 minuta


Data e Publikimit: 20/03/2009Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Fituesja e çmimit Oscar Julia Roberts dhe Clive Owen ribashkohen për Mashtrimin, nga shkrimtari/regjizor Tony Gilroy. Në film, luajnë si spiunë që janë kthyer në agjentë korporatash në mes të një lidhjeje dashurore të fshehtë. Kur e gjejnë veten të përfshirë në një lojë të rrezikshme spiunazhi, zbulojnë se pjesa më e vështirë në punë është të vendosësh se sa shumë mund t’i besosh njeriut që dashuron.