< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Bourne Legacy (Kodi 108379)     

Regjia: Tony Gilroy

Me Aktoret: Jeremy Renner, Rachel Weisz, Edward Norton, Stacy Keach, Oscar Isaac, Joan Allen, Albert Finney, David Strathairn, Scott Glenn, Donna Murphy, Michael Chernus, Corey Stoll, Elizabeth Marvel, Sheena Colette


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 135 minuta


Data e Publikimit: 10/08/2012Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Aron Kros është anëtar i një misioni të koduar “Rezultati”, që është një nga planet e errëta të Ministrisë së Mbrojtjes. Në këtë mision u japin disa pilula jeshile që rrisin forcën fizike dhe disa pilula blu që rrisin atë mendore. Krosi dërgohet në Alaskë për një mision stërvitor dhe atje njihet me një tjetër anëtar të organizatës, Numrin Tre. Në këtë kohë zbulimet e Xhejson Bornit kanë hapur një hetim të gjerë për FBI-në. Rezultati është që të shkrihet e gjithë organizata dhe të eliminohen të gjithë agjentët që punonin për të.