< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Exorcism of Molly Hartley (Kodi 109762)     

Regjia: Steven R. Monroe

Me Aktoret: Sarah Lind, Devon Sawa, Gina Holden, Peter MacNeill, Daina Leitold, Julia Arkos, Tom McLaren, Bradley Sawatzky, Steve Weller, Ernesto Griffith


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 09/10/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Shumë vite pas Përndjekjes së Moli Hartlejt, e cila tashmë është një vajzë e rritur, e keqja vjen përsëri tek ajo. Një shpirt i keq e ka pushtuar atë dhe e vetmja shpresë është një ish-prift i cili është i mbyllur në të njëjtin spital psikiatrik me Molin.