< Kthehu tek Faqja e Meparshme

I Spit on Your Grave 2 (Kodi 108610)     

Regjia: Steven R. Monroe

Me Aktoret: Jemma Dallender, Joe Absolom, Michael Dixon, Mary Stockley, Yavor Baharov, Aleksandar Aleksiev, Valentine Pelka, George Zlatarev, Peter Silverleaf, Georgi Zlatarev


Publikuesi: Anchor Bay Films


Zhanret: Krim, Horror, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 106 minuta


Data e Publikimit: 24/09/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kejti po përpiqet t’ia dalë në botën mizore të modelingut. Kur pranon një ofertë për të nxjerrë disa fotografi të reja për dosjen e saj, eksperienca shumë shpejt kthehet në një makth të paimagjinueshëm përdhunimi, torture dhe marrje peng. Kur për fat ajo arrin më në fund të lirohet nga pengmarrësit e saj - e rrahur, e nxirë dhe e thyer - do t’i duhet të hyjë në vendet më të errëta të psikologjisë njerëzore për t’i mbijetuar përvojës së saj dhe për të gjetur forcën të kryejë hakmarrjen e saj brutale.