< Kthehu tek Faqja e Meparshme

I Spit on Your Grave (Kodi 108008)     

Regjia: Steven R. Monroe

Me Aktoret: Sarah Butler, Jeff Branson, Andrew Howard, Daniel Franzese, Rodney Eastman, Chad Lindberg, Tracey Walter, Mollie Milligan, Saxon Sharbino, Amber Dawn Landrum


Publikuesi: Family of the Year Productions


Zhanret: Krim, Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 108 minuta


Data e Publikimit: 20/01/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. Së shpejti, një grup të pagdhendurish vendas e kthejnë Xheniferin në subjektin e një makthi degradimi, përdhunimi dhe dhune. Duke e lënë për të vdekur, ajo kthehet për hakmarrje. Duke i zënë në kurth sulmuesit e saj meshkuj një nga një, ajo u bën disa tortura fizike me një mizori të tillë që tejkalojnë akoma dhe përvojën e saj të hidhur. Kur masakra mbaron, viktima është kthyer në fitues.