< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Return to Sender (Kodi 109552)     

Regjia: Fouad Mikati

Me Aktoret: Rosamund Pike, Shiloh Fernandez, Nick Nolte, Camryn Manheim, Alexi Wasser, Rumer Willis, Illeana Douglas, Stephen Louis Grush, Donna Duplantier, Ian Barford, Billy Slaughter


Publikuesi: Voltage Pictures


Zhanret: Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 14/08/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur Miranda bie dakord për një takim të verbër dhe tek porta e saj shfaqet njeriu i gabuar, bota e saj e përkryer copëtohet nga një sulm brutal. Pasi sulmuesi i saj dënohet burg, Miranda nuk e kalon dot frikën që të vazhdojë jetën e saj të zakonshme. E dëshpëruar për ta mbyllur këtë, ajo kontakton me Uilliamin - fillimisht përmes letrave, pastaj përmes vizitave në burg – dhe dalëngadalë ndërton një marrëdhënie me të. Por kur Uilliami lirohet me kusht dhe vjen ta kërkojë, Miranda përfiton nga rasti për të marrë hak.