< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Baby Driver (Kodi 110317)     

Regjia: Edgar Wright

Me Aktoret: Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James, Eiza Gonzalez, Jon Hamm, Jamie Foxx, Jon Bernthal, Sky Ferreira, Ben VanderMey, Wilbur Fitzgerald, Flea, R. Marcos Taylor, Jeff Chase


Publikuesi: Tristar


Zhanret: Aksion, Krim


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 112 minuta


Data e Publikimit: 28/06/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një shofer i ri dhe i talentuar arratisjesh me emrin Bebi mbështetet në ritmin e melodisë së tij personale për të qenë më i miri në lojë. Kur njeh vajzën e ëndrrave të tij, Bebi shikon një mundësi për ta lënë jetën e tij kriminale dhe të bëjë një largim të pastër. Por pasi u detyrua që të punonte për një shef krimi, ai duhet të përballet me muzikën kur një grabitje e shkuar keq kërcënon jetën e tij, dashurinë dhe lirinë.

Shikoje Falas në Kualitet HD