< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Life (Kodi 110215)     

Regjia: Daniel Espinosa

Me Aktoret: Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare, Olga Dihovichnaya, Alexandre Nguyen


Publikuesi: Columbia


Zhanret: Horror, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 24/03/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një stacion ndërkombëtar hapësinor gjendet në prag të një zbulimi të madh në historinë e njerëzimi: prova e parë e jetës në planetin Mars. Ndërkohë që ekuipazhi vazhdon kërkimet, metodat e tyre do të kenë pasoja të padëshiruara, dhe forma e jetës që ata zbuluan do të jetë më inteligjente se sa ata e prisnin.