< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Son of Bigfoot (Kodi 110401)     

Regjia: Jeremy Degruson

Me Aktoret: Pappy Faulkner, Christopher L. Parson, Marieve Herington, Joe Ochman, Laila Berzins, Michael Sorich, Sandy Fox, Terrence Stone, Cinda Adams


Publikuesi: StudioCanal


Zhanret: I Animuar, Familjar, Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 01/05/2018


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Adami bën përpjekje epike dhe të guximshme për të zbuluar misterin e babait të tij të humbur, vetëm për të kuptuar se ai nuk është askush tjetër përveç Këmbëmadhit legjendar! Ai gjendet i fshehur thellë në pyll për vite me radhë për të mbrojtur veten dhe familjen e tij nga Hair Co., Një korporatë gjigande që drejton eksperimente shkencore me ADN-në e tij të veçantë. Ndërsa babai dhe djali fillojnë të krijojnë kohë të humbur pas mosbesimit fillestar, Adami zbulon shpejt se edhe ai është i talentuar me superfuqitë përtej imagjinatës së tij.