< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Reach Me (Kodi 109167)     

Regjia: John Herzfeld

Me Aktoret: Tom Berenger, Kevin Connolly, Thomas Jane, Sylvester Stallone, Kyra Sedgwick, Kelsey Grammer, Nelly, Danny Aiello, Terry Crews, David O'Hara, Omari Hardwick, Lauren Cohan, Elizabeth Henstridge, Cary Elwes


Publikuesi: Millennium Films


Zhanret: Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 25/11/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një libër motivues, shkruar nga një njeri misterioz, (Tom Berenger) bëhet mjaft i njohur dhe shpejt fiton popullaritet, duke frymëzuar një grup njerëzish, që përfshin një gazetar (Kevin Connolly), kryeredaktorin e tij (Sylvester Stallone), një ish të burgosur (Kyra Sedgwick), një manjat hip-hopi (Nelly), një aktor (Cary Elwes), dhe një polic civil (Thomas Jane), për të rivlerësuar zgjedhjet dhe vendimet e tyre duke u përballur me frikën dhe shpresën për të krijuar më shumë jetë pozitive.