< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Blended (Kodi 108990)     

Regjia: Frank Coraci

Me Aktoret: Adam Sandler, Drew Barrymore, Kevin Nealon, Terry Crews, Wendi McLendon-Covey, Joel McHale, Jessica Lowe, Bella Thorne, Lauren Lapkus, Alyvia Alyn Lind, Susan Yeagley, Dan Patrick


Publikuesi: Warner Bros


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 117 minuta


Data e Publikimit: 23/05/2014Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pas një takimi dashuror mjaft të pasuksesshëm, Xhimi dhe Lorena bien dakord që të mos takohen më kurrë. Mirëpo, kjo do të ndryshojë e gjitha kur të dy së bashku me familjet e tyre përkatëse (përfshirë fëmijët) ngecin në një suitë të një hoteli afrikan pushimesh dhe ekspeditash gjuetie.