< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Single Moms Club (Kodi 108974)     

Regjia: Tyler Perry

Me Aktoret: Tyler Perry, Wendi McLendon-Covey, Nia Long, Zulay Henao, Amy Smart, Terry Crews, Cocoa Brown, Ryan Eggold, William Levy


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 111 minuta


Data e Publikimit: 14/03/2014Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur pesë mama beqare luftojnë për të lënë mënjanë ndryshimet e tyre për të formuar një grup mbështetës, ato gjejnë frymëzim dhe të qeshura në grupin e tyre të ri, dhe e ndihmojnë njëra-tjetrën për të kaluar pengesat që u dalin përpara.