< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Scary MoVie 5 (Kodi 108661)     

Regjia: Malcolm D. Lee

Me Aktoret: Ashley Tisdale, Simon Rex, Erica Ash, Katt Williams, Gracie Whitton, Lidia Porto, Charlie Sheen, Lindsay Lohan, Terry Crews, Kate Walsh


Publikuesi: Dimension Films


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 12/04/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në shtëpi me familjen e tyre të sapoformuar, prindërit e lumtur Den dhe Xhodi përndiqen nga ngjarje paranormale - duke shqetësuar aspirimet e Xhodit për të kërcyer në baletin “Mjellma e Liqenit” dhe duke kërcënuar ngritjen e Denit si studiues të majmunëve. Të vendosur për të larguar forcën djallëzore, ata instalojnë kamera sigurie dhe zbulojnë se familja e tyre përndiqet nga një demon i keq! Filmi më i fundit SCARY MOVIE përfshin pjesë gazmore nga disa prej hiteve më të mëdha kinematografike të kohëve të fundit dhe të kulturës pop, me aktorë si Ashley Tisdale, Charlie Sheen, Lindsay Lohan, Snoop Dig, Katt Williams, Katrina Bowden, Kate Walsh, Heather Locklear dhe Mike Tyson.