< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Jessabelle (Kodi 109184)     

Regjia: Kevin Greutert

Me Aktoret: Sarah Snook, Mark Webber, Joelle Carter, David Andrews, Amber Stevens, Ana de la Reguera, Larisa Oleynik, Chris Ellis, Other cast, Lucius Baston, Brian Hallisay, Christopher Cozort, Barbara Weetman


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 90 minuta


Data e Publikimit: 07/11/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pasi humb të fejuarin e saj në një aksident automobilistik, Xhesi kërkon që të gjejë ndonjë mënyrë për të kaluar dhimbjen dhe shkon në vilën e babait të saj në Luiziana. Atje do të vijë në kontakt me shpirtin e nënës së saj që ka vite e vdekur, por edhe me një tjetër shpirt të keq, që do vdekjen e saj.