< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Predestination (Kodi 109173)     

Regjia: Michael Spierig, Peter Spierig

Me Aktoret: Ethan Hawke, Noah Taylor, Sarah Snook, Christopher Kirby, Madeleine West, Freya Stafford, Jim Knobeloch, Elise Jansen, Cate Wolfe, Rob Jenkins, Lucinda Armstrong Hall, Tyler Coppin, Christopher Stollery


Publikuesi: Stage 6 Films


Zhanret: Fantastiko Shkencor, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 28/08/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Ky film jep në mënyrë kronologjike jetën e një agjenti (Ethan Hawke) dërguar me detyrën e një sërë udhëtimesh në kohë të projektuara për të parandaluar të ardhmen nga kryerja e krimeve të tyre. Tani, në detyrën e tij të fundit, agjenti duhet të ndalojë një kriminel, që e ka shmangur gjatë gjithë kohës dhe për të parandaluar një sulm shkatërrimtar ku do të humbin jetën me mijëra njerëz.