< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Sleeping Beauty (Kodi 108244)     

Regjia: Julia Leigh

Me Aktoret: Emily Browning, Sarah Snook, Rachael Blake, Michael Dorman, Tammy McIntosh, Chris Haywood, Henry Nixon, Les Chantery, Mirrah Foulkes, Jamie Timony, Eden Falk


Publikuesi: Magic Films


Zhanret: Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 102 minuta


Data e Publikimit: 02/12/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Studentja e universitetit Lusi (Emily Browning) është vajzë që ndërmerr shumë rreziqe. Ka një punë me kohë të pjesshme për të jetuar por ka nevojë për më shumë para dhe pranon një punë si Bukuroshe e Fjetur në një dhomë private dhe të fshehtë brenda një vile në fshat, nën mbikëqyrjen e Klarës (Rachel Blake). Burra të moshuar me para vijnë për të përjetuar një eksperiencë erotike që kërkon nënshtrimin absolut të Lusit - dhe ajo vihet në gjumë gjatë kohëzgjatjes së çdo sesioni. Lusi vihet jashtëzakonisht në ankth për të ditur se çfarë i ndodh asaj kur është në gjumë. Njëri prej klientëve ka plane të papritura dhe të mirëpërgatitura për sesionin e tij.