< Kthehu tek Faqja e Meparshme

What We Did on Our Holiday (Kodi 109252)     

Regjia: Andy Hamilton, Guy Jenkin

Me Aktoret: Rosamund Pike, David Tennant, Billy Connolly, Ben Presley, Celia Imrie, Ben Miller, Emilia Jones, Annette Crosbie, Amelia Bullmore, Ron Donachie


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Komedi, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 26/09/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Dag dhe Abi, së bashku me tre fëmijët e tyre do të shkojnë në Skoci për festën e ditëlindjes së babait të Dagut, Gordit. Shpejt do të kuptojnë se sekretet e tyre nuk janë të sigurta në atë shtëpi.