< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gone Girl (Kodi 109190)     

Regjia: David Fincher

Me Aktoret: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris, Tyler Perry, Kim Dickens, Patrick Fugit, Carrie Coon, David Clennon, Missi Pyle, Sela Ward, Scoot McNairy, Lee Norris, Casey Wilson, Kathleen Rose Perkins, Emily Ratajkowski, Boyd Holbrook


Publikuesi: Twentieth Century Fox Film Corporation


Zhanret: Drame, Mister, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 149 minuta


Data e Publikimit: 03/10/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në rastin e përvjetorit të pestë të martesës, Nik Dani raporton se gruaja e tij, Ejmi, ka humbur. Nën presionin e policisë, dhe një furie që po rritej në media, portreti i Nikut për një bashkim të hareshëm fillon të thërrmohet. Shumë shpejt gënjeshtrat, mashtrimet dhe sjelljet e çuditshme të tij i bëjnë të gjithë të pyesin: A e ka vrarë Nik Dani gruan e tij?