< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Mudbound (Kodi 110377)     

Regjia: Dee Rees

Me Aktoret: Carey Mulligan, Garrett Hedlund, Jonathan Banks, Jason Clarke, Jason Mitchell, Rob Morgan, Kerry Cahill, Mary J. Blige, David Jensen, Kelvin Harrison Jr., Rebecca Chulew, Lucy Faust, Henry Frost, Floyd Anthony Johns Jr., Jason Kirkpatrick


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 135 minuta


Data e Publikimit: 17/11/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur dy burra kthehen në shtëpi pas Luftës së Dytë Botërore, atyre do t'iu duhet të punojnë në fermë në një fshat të Misisipit, por mbi të gjitha do u duhet të përballen me racizmin dhe të përshtaten me jetesën pas lufte.

Shikoje Falas në Kualitet HD