< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Emeryville Experiments (Kodi 110003)     

Regjia: Pritesh Chheda

Me Aktoret: Rebecca Chulew, Shayla Bagir, Don Daro, Mark Reininga, Deborah Abbott, Tess Cline, Brett Brock, Eric Reinholt, Nardeep Khurmi, Pritesh Chheda


Publikuesi: Chheda Films


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 82 minuta


Data e Publikimit: 20/08/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur makina e tyre përplaset, katër kolegjistë kërkojnë ndihmë në Emerivil, një fshat i shkatërruar. Të porsaardhurit zbulojnë se ai vend ka qenë dikur baza për disa eksperimente klinike të shkuar keq dhe planifikojnë që të arratisen. Ata gjenden të ndjekur nga të çmendurit.