< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Lost in the Sun (Kodi 109636)     

Regjia: Trey Nelson

Me Aktoret: Josh Duhamel, Josh Wiggins, Lynn Collins, Emma Fuhrmann, Deborah Abbott, Teagan Jai Boyd, Rebecca Chulew, Julie Cude-Eaton, Lawrence Dean, Serina Dennis


Publikuesi: Floren Shieh Productions


Zhanret: Aksion, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 06/11/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pasi Luisit i vdes e ëma, ai duhet të shkojë që të jetojë me gjyshërit. Por kur ai është gati për të hipur në autobus, ai takon Xhonin i cili e bin që ta çojë ai me makinë për tek shtëpia e gjyshërve të tij. Gjatë udhëtimit Luisi do kalojë shumë aventura dhe do zbulojë shumë të vërteta.