< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Phenom (Kodi 109922)     

Regjia: Noah Buschel

Me Aktoret: Paul Giamatti, Ethan Hawke, Elizabeth Marvel, Paul Adelstein, Johnny Simmons, Louisa Krause, Marin Ireland, Sophie Kennedy Clark, John Ventimiglia, Alison Elliott, Yul Vazquez, Melissa LeEllen, Frank Wood


Publikuesi: RLJ Entertaiment


Zhanret: Drame, Sport


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 87 minuta


Data e Publikimit: 24/06/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Gjuajtësi fillestar i Ligës së Madhe, Hoper Gibsoni, ka humbur përqendrimin. Pasi u bllokua tek tuma, ai u dërgua poshtë tek Liga e Vogël dhe iu përshkruan seanca me një terapist sportiv jokonvencional i cili e nxit që të zbulojë origjinën e ankthit të tij.