< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Unfinished Business (Kodi 109426)     

Regjia: Ken Scott

Me Aktoret: Vince Vaughn, Tom Wilkinson, Dave Franco, Sienna Miller, June Diane Raphael, Britton Sear, Ella Anderson, Nick Frost, James Marsden, Ken Scott, Kasia Malinowska, Carmen López, Melissa McMeekin


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 90 minuta


Data e Publikimit: 06/03/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një njeri punëtor dhe dy kolegët e tij, udhëtojnë drejt Evropës për të mbyllur marrëveshjen më të mirë të karrierës së tyre. Por ngjarjet që i ndodhin rrugës, janë nga më të paimagjinueshmet që ata mund të prisnin.