< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Marine 2 (Kodi 107867)     

Regjia: Roel Reiné

Me Aktoret: Ted DiBiase Jr., Temuera Morrison, Lara Cox, Robert Coleby, Michael Rooker, Kelly B. Jones, Sahajak Boonthanakit, Dom Hetrakul, Marina Ponomareva, Levern Gibbs


Publikuesi: Twentieth Century Fox


Zhanret: Aksion, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 29/12/2009Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Superylli i WWE Ted DiBiase bashkohet me “të paktët dhe krenarët” në këtë tregim shpërthyes aksioni të papërmbajtur, efekteve mahnitëse dhe heroizmit të vërtetë që i shkon për shtat një marinsi. Në një udhëtim të merituar në një vend ekzotik, rreshteri i marinsave Xho Linud (DiBiase) dhe gruaja e tij Robin marrin pjesë në një festë VIP kur katastrofa qëllon. Disa terroristë të pamëshirshëm shfaqen në festë dhe marrin peng një numër njerëzish - duke përfshirë Robinin! I vetëm në një vend të huaj pa përforcime, Linudi duhet të mbështetet te stërvitja e tij si marins për t’iu kundërpërgjigjur terroristëve, për të shpëtuar pengjet dhe për të parandaluar një luftë ndërkombëtare!