< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Belko Experiment (Kodi 110230)     

Regjia: Greg McLean

Me Aktoret: John Gallagher Jr, Tony Goldwyn, Michael Rooker, Mikaela Hoover, John C. McGinley, Melonie Diaz, Sean Gunn, Adria Arjona, Steve Agee, Owain Yeoman


Publikuesi: Orion Pictures


Zhanret: Aksion, Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 17/03/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në një eksperiment social, 80 amerikanë mbyllen në zyrat e korporatës së tyre në një pallat shumëkatësh në Bogota të Kolumbisë dhe urdhërohen nga një zë i panjohur, që vinte nga qendra e zërit të kompanisë, që të marrin pjesë në një lojë vdekjeprurëse ku duhej të vrisje ose të të vrisnin.