< Kthehu tek Faqja e Meparshme

No Strings Attached (Kodi 108057)     

Regjia: Ivan Reitman

Me Aktoret: Natalie Portman, Ashton Kutcher, Kevin Kline, Cary Elwes, Greta Gerwig, Lake Bell, Olivia Thirlby, Ludacris, Jake M. Johnson, Mindy Kaling


Publikuesi: Paramount Pictures


Zhanret: Komedi, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 108 minuta


Data e Publikimit: 21/01/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në këtë komedi, Ema (Natalie Portman) dhe Adami (Ashton Kutcher) janë miq të vjetër që për pak shkatërrojnë gjithçka duke bërë seks një mëngjes. Në mënyrë që të mbrojnë miqësinë e tyre, bëjnë një marrëveshje që ta mbajnë marrëdhënien e tyre rreptësisht “pa angazhime”. Kjo do të thotë që s’duhet të bëhen xhelozë, mos të presin asgjë nga njëri-tjetri, mos të zihen, mos të dhurojnë lule dhe mos t’i flasin njëri-tjetrit me zë si të foshnjes. Do të thotë që mund të bëjnë çfarë të duan, kur të duan, në cilindo vend publik që të duan, për aq kohë sa s’bihen në dashuri me njëri-tjetrin. Pyetja lind - kush do të bjerë i pari në dashuri? Dhe a mund të mbijetojë miqësia e tyre?