< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Neighbors 2: Sorority Rising (Kodi 109927)     

Regjia: Nicholas Stoller

Me Aktoret: Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloƫ Grace Moretz, Dave Franco, Ike Barinholtz, Christopher Mintz-Plasse, Kiersey Clemons, Lisa Kudrow, Carla Gallo


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 20/05/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Meku dhe Keli janë gati të bëjnë lëvizjen e fundit drejt moshës madhore. Por pikërisht atëherë kur mendonin se i kishin përmirësuar komshinjtë, mësojnë se komshinjtë e tyre të rinj janë edhe më të pakontrollueshëm sesa të fundit. Për t’i dëbuar do t’u duhet ndihmë nga ish-komshiu i tyre.