< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Black Mass (Kodi 109678)     

Regjia: Scott Cooper

Me Aktoret: Johnny Depp, Joel Edgerton, Dakota Johnson, Juno Temple, Rory Cochrane, James Russo, Peter Sarsgaard, Kevin Bacon, David Harbour, Benedict Cumberbatch, Corey Stoll, Adam Scott


Publikuesi: Warner Bros


Zhanret: Biografi, Aksion, Krim


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 122 minuta


Data e Publikimit: 18/09/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e “Bardhoshit” Bolxhër, vëllai i një senatori dhe krimineli më famëkeq në historinë e Jugut të Bostonit, i cili u bë informator i FBI-së për të hequr qafe kundërshtarët e tij me qëllim për të fituar më shumë territor në botën e krimit.