< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Meadowland (Kodi 109664)     

Regjia: Reed Morano

Me Aktoret: Olivia Wilde, Luke Wilson, Juno Temple, Natasha Lyonne, Elisabeth Moss, Scott Mescudi, Giovanni Ribisi, Mark Feuerstein, Ty Simpkins, Kevin Corrigan, Yolonda Ross


Publikuesi: Bron Studios


Zhanret: Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 17/04/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Si pasojë e rëndë të një humbjeje të paimagjinueshme, Sara dhe Fil humbasin mendjet duke mos pranuar të kaluarën. Fili fillon të humbas moralin e tij ndërsa Sara përballet me një udhëtim katastrofik, duke u harruar thellë në ëndrrën e saj të sëmurë.