< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Three Musketeers 3D (Kodi 420034)     

Regjia: Paul W.S. Anderson

Me Aktoret: Logan Lerman, Milla Jovovich, Luke Evans, Ray Stevenson, Matthew MacFadyen, Orlando Bloom, Christoph Waltz, Gabriella Wilde, James Corden, Freddie Fox, Til Schweiger, Mads Mikkelsen, Juno Temple


Publikuesi: Constantin Film Produktion


Zhanret: Aksion, Aventure, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 110 minuta


Data e Publikimit: 21/10/2011



Trailer i Filmit     



Pershkrimi i Filmit

Djaloshi i ri gjaknxehtë Dartanjan (Logan Lerman) bashkohet me tre muskëtjerë të papunë (Matthew MacFadyen, Luke Evans dhe Ray Stevenson) në këtë ribërje të historisë së Alexandre Dumas. Ata duhet të ndalojnë Rishilaun djallëzor (Christopher Waltz) dhe të përballen me Bakingamin (Orlando Bloom) si edhe Miledin tradhtare (Milla Jovovich).