< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Tangled: Before Ever After (Kodi 110232)     

Regjia: Tom Caulfield, Stephen Sandoval

Me Aktoret: Zachary Levi, Mandy Moore, Eden Espinosa, Clancy Brown, Julie Bowen, Laura Benanti, Jeffrey Tambor, M.C. Gainey, Sean Hayes, Diedrich Bader


Publikuesi: Disney


Zhanret: I Animuar, Komedi, Familjar


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 55 minuta


Data e Publikimit: 10/03/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Ndonëse Rapunzela e do Juxhinin me gjithë zemër, ajo nuk ndan të njëjtën dëshirë të menjëhershme me të për t’u martuar dhe për t’u vendosur brenda mureve të kështjellës. E vendosur për ta bërë jetën sipas kushteve të saj, ajo dhe shoqëruesja e saj Kasandra nisen në një aventurë të fshehtë ku përballen me një gur të mistershëm që i bën flokët e Rapunzelës që të rriten sërish si me magji.