< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Horrible Bosses (Kodi 108146)     

Regjia: Seth Gordon

Me Aktoret: Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey, Donald Sutherland, Jamie Foxx, Julie Bowen, Isaiah Mustafa


Publikuesi: New Line Cinema


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 105 minuta


Data e Publikimit: 08/07/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Për Nikun (Jason Bateman), Kërtin (Jason Sudeikis) dhe Dejlin (Charlie Day), e vetmja gjë që do ta bënte rutinën e përditshme më të tolerueshme do të ishte të vrisnin shefat e tyre të patolerueshëm. Heqja dorë nga puna nuk është një opsion, kështu, me përfitimin e disa gotave më shumë dhe këshillën e dyshimtë të një ish të dënuari, tre miqtë sajojnë një plan të ndërlikuar dhe në dukje të pagabueshëm për të hequr qafe punëdhënësit e tyre respektivë... një herë e përgjithmonë. Ka vetëm një problem: akoma dhe planet më perfekte janë po aq të pagabueshme sa edhe mendjet që fshihen mbrapa tyre. Gjithashtu luajnë Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey, Donald Sutherland dhe Jamie Foxx.