< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Spy (Kodi 109466)     

Regjia: Paul Feig

Me Aktoret: Melissa McCarthy, Jason Statham, Jude Law, Rose Byrne, Bobby Cannavale, Allison Janney, Miranda Hart, Raad Rawi, Jessica Chaffin, Sam Richardson, Katie Dippold, Jaime Pacheco, Romain Apelbaum, Richard Brake


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Aksion, Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 119 minuta


Data e Publikimit: 05/06/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Suzana Kuperi është një analiste e CIA-s që rri vetëm prapa tavolinës dhe heroina më e papërmendur pas misioneve më të rrezikshme të Agjencisë. Por kur partneri i saj del nga rrjeti, dhe një agjent tjetër është i komprometuar, ajo del vullnetare, që të infiltrohet në botën e një shpërndarësi vdekjeprurës armësh, për të parandaluar një krizë botërore.