< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Side Effects (Kodi 108505)     

Regjia: Steven Soderbergh

Me Aktoret: Jude Law, Rooney Mara, Catherine Zeta-Jones, Channing Tatum, Vinessa Shaw, David Costabile, Polly Draper, Laila Robins, Ashlie Atkinson, Kerry O'Malley, James Martinez, Greg Paul


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 106 minuta


Data e Publikimit: 08/02/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

EFEKTET ANËSORE është një triler provokues që flet për Emilinë dhe Martinin (Rooney Mara dhe Channing Tatum), një çift i suksesshëm njujorkez bota e të cilit shkatërrohet kur një ilaç i ri i rekomanduar nga psikiatri i Emilisë (Jude Law) - i menduar për të trajtuar ankthin - ka disa efekte anësore të papritura.