< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Shrek 4 Forever After (Kodi 100116)     

Regjia: Mike Mitchell

Me Aktoret: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Walt Dohrn, John Cleese, Julie Andrews, Jon Hamm, Renato Cecchetto, Giovanni Baldini


Publikuesi: DreamWorks Animation


Zhanret: I Animuar, Aventure, Komedi


Gjuha: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 21/05/2010Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Rumpelstiltskin i bën një truk Shrekut duke e fshirë nga ekzistenca dhe e hedh në një afat kohor të errët alternativ ku rregullat RUMPEL janë supreme.