< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Terminator Genisys 3D (Kodi 420149)     

Regjia: Alan Taylor

Me Aktoret: Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jai Courtney, J. K. Simmons, Jason Clarke, Matt Smith, Byung-hun Lee, Brett Azar


Publikuesi: Paramount Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 125 minuta


Data e Publikimit: 01/07/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur Xhon Konori, lideri i rezistencës njerëzore, dërgon Rreshterin Kajl Ris pas në kohë në vitin 1984 për të mbrojtur Sara Konorin dhe të ruajë të ardhmen, një kthesë e papritur në ngjarje krijon një shtrirje kohore të çarë. Tani, Rreshteri Ris gjendet në një version të ri të panjohur të së shkuarës, kur përballet me aleatë të pamundur, duke përfshirë edhe Rojtarin, armiq të rinj të rrezikshëm, dhe një mision të ri të papritur: Të rikthejë të ardhmen ashut si ka qenë.