< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Cell (Kodi 109860)     

Regjia: Tod Williams

Me Aktoret: John Cusack, Samuel L. Jackson, Isabelle Fuhrman, Stacy Keach, Griffin Freeman, E. Roger Mitchell, Alex ter Avest, Catherine Dyer, Rey Hernández, Joshua Mikel, Wilbur Fitzgerald, Clark Sarullo


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Horror, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 98 minuta


Data e Publikimit: 10/06/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një sinjal i çuditshëm pulson në të gjithë rrjetet celulare nëpër botë dhe nis një epidemi vrasjesh me përmasa epike. Përdoruesit bëhen krijesa të etura për gjak, dhe një grup njerëzish në Nju Inglënd janë mes të mbijetuarve për t’u marrë me kaosin pasues.