< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Valerian and the City of a Thousand Planets (Kodi 110361)     

Regjia: Luc Besson

Me Aktoret: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke, Herbie Hancock, Kris Wu, Rutger Hauer, Sam Spruell, John Goodman, Sam Douglas, Eric Lampaert, Emilie Livingston, Roman Blomme


Publikuesi: Europa Corp.


Zhanret: Aksion, Fantastiko Shkencor, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 137 minuta


Data e Publikimit: 21/07/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kur një forcë e errët bëhet kërcënim për një metropol gjigand dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete të quajtur Alfa, operativët specialë Valerian dhe Laurelina duhet të nxitojnë për të identifikuar kërcënimin dhe të mbrojnë jo vetëm Alfën, por të gjithë universin.

Shikoje Falas në Kualitet HD