< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Last Knights (Kodi 109337)     

Regjia: Kazuaki Kiriya

Me Aktoret: Clive Owen, Morgan Freeman, Aksel Hennie, Daniel Adegboyega, Shohreh Aghdashloo, Sung-kee Ahn, James Babson, Pavel Bezdek, Dan Brown, Giorgio Caputo, Brian Caspe, Rose Caton


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Aksion, Aventure, Epik


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 114 minuta


Data e Publikimit: 03/04/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

I nominuari për Çmimin e Akademisë, Klajv Oueni, na përcjell një interpretim elektrizues si një luftëtar i rënë i cili ngrihet kundër një sunduesi sadist dhe të korruptuar për të marrë hakun e mjeshtërit të tij të çnderuar, në këtë aventurë epike me shpata për besnikëri, nder dhe hakmarrje.