< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Intruders (Kodi 108283)     

Regjia: Juan Carlos Fresnadillo

Me Aktoret: Clive Owen, Carice van Houten, Daniel Brühl, Kerry Fox, Ella Purnell, Pilar López de Ayala, Mark Wingett, Adam Leese, Raymond Waring, Imogen Gray, Izán Corchero


Publikuesi: Canal+ España


Zhanret: Horror, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 07/10/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Edhe pse askush nuk mund ta shohë, i Pafytyri fshihet nëpër cepa, duke dëshiruar me dëshpërim dashuri por duke ditur vetëm të përhapë frikën dhe urrejtjen. Ai hyn në jetën e Xhon Ferou, pasi vajza e tij e dashur 13-vjeçare Mia sulmohet në dhomën e saj. Vija midis reales dhe imagjinares turbullohet ndërsa përçarje nisin në familje. Duket sikur asnjë masë sigurie nuk mund ta mbajë larg të Pafytyrin.