< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Blackway (Kodi 109848)     

Regjia: Daniel Alfredson

Me Aktoret: Anthony Hopkins, Julia Stiles, Ray Liotta, Hal Holbrook, Alexander Ludwig, Lochlyn Munro, Aleks Paunovic, Chris Gauthier, Aaron Pearl, Audrey Smallman, Glenn Beck


Publikuesi: Enderby Entertainment


Zhanret: Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 90 minuta


Data e Publikimit: 10/06/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një ish-punonjës i lëndëve drusore i vjen në ndihmë një vajze të re, e cila kthehet në vendlindjen e saj në Paqësorin Veriperëndimor, dhe e gjen veten të ngacmuar dhe përndjekur nga një ish-polic i kthyer në një kryebandit të krimit.