< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Traveler (Kodi 108037)     

Regjia: Michael Oblowitz

Me Aktoret: Val Kilmer, Dylan Neal, Paul McGillion, Camille Sullivan, Nels Lennarson, Chris Gauthier, John Cassini, Sierra Pitkin, Panou, Denyc


Publikuesi: Voltage Pictures


Zhanret: Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 96 minuta


Data e Publikimit: 25/10/2010Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një triler i përgjakshëm, i neveritshëm dhe i pamëshirshëm, The Traveler me aktor kryesor Val Kilmer si një i njeri i panjohur dhe tepër misterioz, e kaluara e të cilit kërcënon të përndjekë jetët e gjashtë oficerëve që nuk dyshojnë asgjë. Që në momentin që ai mbërrin në rajon e tyre të vogël policor duke pranuar vrasje të shumëfishta, jetët e tyre ndryshojnë përgjithmonë. Që nga skena e parë e deri te përfundimi tronditës, adhuruesit e filmave horrorë do të marrin më shumë shije torture dhe gjakderdhjeje nga ç’mund të përballojnë.