< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Crimson Peak (Kodi 109638)     

Regjia: Guillermo del Toro

Me Aktoret: Mia Wasikowska, Jessica Chastain, Tom Hiddleston, Charlie Hunnam, Jim Beaver, Burn Gorman, Leslie Hope, Sofia Wells, Jim Watson


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Fantazi, Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 118 minuta


Data e Publikimit: 16/10/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Si pasojë e një tragjedie familjare, një shkrimtare që aspiron shumë, është e ndarë midis dashurisë për shokun e saj të fëmijërisë dhe tundimit për një të huaj misterioz. Duke u përpjekur që të shpëtojë nga fantazmat e së kaluarës, ajo do të gjendet në një shtëpi që merr frymë, rrjedh gjak dhe që nuk harron.