< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Ledge (Kodi 108141)     

Regjia: Matthew Chapman

Me Aktoret: Liv Tyler, Charlie Hunnam, Patrick Wilson, Terrence Howard, Christopher Gorham, Jaqueline Fleming, Monica Acosta, Mike Pniewski, Jillian Batherson, Katia Gomez, Dean J. West


Publikuesi: Film & Entertainment VIP Medienfonds 4 GmbH & Co. KG


Zhanret: Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 101 minuta


Data e Publikimit: 26/05/2011Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një hap mund ta ndryshojë përgjithmonë një jetë në filmin PARVAZI, një triler seksi dhe plot suspans, me aktorë Charlie Hunnam, Liv Tyler, Patrick Wilson dhe Terrence Howard. Pasi nis një lidhje pasionante me gruan e komshiut të tij avengjelist (Tyler), Gevini (Hunnam) shumë shpejt e gjen veten në një betejë dëshirash që do të kenë pasoja jete a vdekjeje. Si një ateist, Gevini drejtohet nga bashkëshorti i dashnores së tij (Wilson) në parvazin e një ndërtese të lartë dhe i thuhet që ka një orë kohë për të marrë një vendim midis jetës së tij dhe të asaj që dashuron. Pa patur besim që ekziston një jetë e përtejme, a do të jetë në gjendje të marrë një vendim? Është në dorë të oficerit të policisë Hollis (Howard) për të shpëtuar jetët e të dyve, por ora kalon në këtë film që do t’ju mbajë në gjemba deri në skenën e fundit.