< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gerald's Game (Kodi 110339)     

Regjia: Mike Flanagan

Me Aktoret: Carla Gugino, Henry Thomas, Bruce Greenwood, Carel Struycken, Kate Siegel, Chiara Aurelia, Stu Cookson, Tom Glynn (II), Kimberly Battista, Natalie Roers


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Horror, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 103 minuta


Data e Publikimit: 29/09/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Xheraldi dhe Xhesi shkojnë në shtëpinë e tyre të pushimeve një fundjavë Tetori për të kaluar disa çaste romantike, larg monotonisë së përditshme. Pasi e lidh me pranga në krevat, për të ndezur pak marrëdhënien e tyre martesore, Xheraldi vdes papritur duke e lënë Xhesin të vetme dhe të pafuqishme për të lëvizuar nga krevati.

Shikoje Falas në Kualitet HD