< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Meyerowitz Stories (Kodi 110376)     

Regjia: Noah Baumbach

Me Aktoret: Ben Stiller, Adam Sandler, Dustin Hoffman, Emma Thompson, Elizabeth Marvel, Candice Bergen, Danny Flaherty, Rebecca Miller, Sakina Jaffrey, Grace Van Patten, Adam David Thompson, Ronald Peet, Hannah Mitchell


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 112 minuta


Data e Publikimit: 13/10/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Filmi flet për një familje që me kalimin e kohës janë larguar nga njëri-tjetri dhe tani mblidhen bashkë në Nju Jork. Detyra e tyre është që të festojnë punën artistike të babait të tyre.

Shikoje Falas në Kualitet HD