< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Ridiculous 6 (Kodi 109663)     

Regjia: Frank Coraci

Me Aktoret: Adam Sandler, Terry Crews, Jorge Garcia, Taylor Lautner, Rob Schneider, Luke Wilson, Will Forte, Steve Zahn, Harvey Keitel, Nick Nolte, Jon Lovitz, Whitney Cummings, David Spade, Danny Trejo


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Komedi, Uestern


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 119 minuta


Data e Publikimit: 11/12/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një njeri i rritur nga indianët njeh babanë e tij të vërtetë të cilin e rrëmbejnë përpara syve të tij. Niset ta shpëtojë dhe në rrugën e tij të gjatë njihet edhe me pesë vëllezërit e tij që nuk dinte se ekzistonin. Të zotuar për të shpëtuar babanë ndërrmarin një rrugë plot rreziqe dhe aventura.