< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Pixels (Kodi 109566)     

Regjia: Chris Columbus

Me Aktoret: Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Adam Sandler, Ashley Benson, Sean Bean, Kevin James, Josh Gad, Rob Archer, Jane Krakowski, Brian Cox, Lainie Kazan


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aksion, Komedi, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 105 minuta


Data e Publikimit: 24/07/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Djemtë, që në moshë të vogël ishin kampionë të video-lojërave, janë rritur tashmë dhe janë të vetmit që mund të shpëtojnë botën nga rreziku më i madh që i kanoset. Rrezik që vjen si pasojë e këtyre video-lojërave që janë kthyer në të vërteta. Në lojë është e ardhmja e planetit tonë.